Vaše kariéra v Praze začíná! Najděte si dobré bydlení, máme tip!

Měníte svůj život, jdete za lepší prací do Prahy? Chcete brát více peněz, mít to všude kousek, užívat si pulzujícího velkoměstského života, sehnat lepší školu pro vaše dítě a být neustále ve středu dění? Přečtěte si více o tom, jak a kde sehnat bydlení, které vás finančně nezruinuje a současně nabídne kvalitu, atraktivní lokalitu a několik dalších výhod.

Nejdříve rozhodnutí: koupě nebo pronájem

Obě varianty mají své pro a proti. Když se rozhodnete po pronájem, můžete vždy ještě „couvnout“ a odejít. Nevýhodou je, že v bytě nebudete moci dělat úpravy a budete „cpát“ peníze do chřtánu někomu cizímu. Navíc se dnes ceny nájemného drží i výše než byste se dostali při splácení hypotéky (reálnou představu o ceně nájemného pomůže udělat tato kalkulačka). Koupě bytu je v první řadě skvělou investicí do vlastní budoucnosti. Koupíte si cennou nemovitost, se kterou budete nakládat podle svého. Dobře si obě varianty rozmyslete.

zenycz.cz_rezidencetopolova_cz_01

Pro začátek startovací

Budete v bytě bydlet sama, nebo jen s přítelem? Zaměřte se na nabídku startovacích bytů. Jedná se o garsonky, byty 1+kk nebo 2+kk. Jsou levné a zájem o ně bude vždy. Když se rozhodnete ke koupi, máte téměř 100% jistotu, že v budoucnu nebudete mít problém výhodně prodat.

V Rezidenci s výhodami!

Stylová a částečně zařízená garsonka Praha vás nevyjde draho, cena nájemného startuje na 11 500 Kč. Výhodnou nabídku připravila Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které se nachází na Praze 10.

zenycz.cz_rezidencetopolova_cz_02

Nabízí i atypické byty k prodeji. Mají neobvykle řešené uspořádání a atraktivní designové prvky. Aktuálně jsou k mání byty 1+kk a 2+kk. Ubytování Praha v Rezidenci je oblíbené pro jeho atraktivní polohu. V blízkosti se nachází parky, sportoviště, obchody, lékaři, škola i školky a restaurace. Skvělé je i dopravní spojení, nedaleko je stanice metra Skalka, dobré je i napojení na pražské výpadovky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*