Vyberte k narozeninám originální dárek

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a marně si lámete hlavu nad dárkem? Zapomeňte tento rok na dárek v podobě oblečení nebo vody po holení a buďte originální. Firma na zážitky Vám přitom může být více než nápomocná.

Dárky pro odvážlivé muže

Firma na zážitky, jak již vypovídá její název, se zaměřuje na nabídku zážitkových dárků, díky nimž může obdarovaný prožít to, k čemu doposud marně hledal odvahu. Milovníci létání si na své přijdou během návštěvy větrného tunelu v Praze Letňanech. Indoor skydiving umožní posunout hranici odvahy při létání. Létání v Hurricane Factory aréně imituje pocit, který zažívají parašutisté při volném pádu. Hurricane Factory je první skydiving arénou široko daleko ve východní Evropě a také v České republice. Ve speciální letové komoře proudí vzduch o rychlosti až 280 km za hodinu. Netroufáte-li si vybrat sama zážitek, darujte dárkový poukaz a umožněte obdarovanému, aby si vybral sám.

Čerpejte inspiraci na vánoční dárky již nyní na konci září

Na internetovém zábavním portále Firma na zážitky můžete čerpat již nyní na začátku podzimu inspiraci na vánoční dárky. Originální dárek pod vánoční stromeček zde www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky/ můžete pořídit pro celou rodinu. Vaším nejbližším můžete udělat radost poukázkou na gastronomické zážitky a dopřát jim tak možnost pochutnat si například na indické degustaci v restauraci Zátiší. Úspěch můžete sklidit také s dárkem v podobě wellness či adrenalinových zážitků. Udělejte radost rodičům, sourozencům nebo Vám s partnerem například plavbou na Baťově kanále, zážitkovým kovářským kurzem, wellness víkendem v Jizerských horách nebo japonskou degustací v restauraci Yamato.

1 Comment

  1. Super nápady :). Já si v posledních letech oblíbila květiny. Ale nechodím pro ně do květinářství. Vždy květinu objednám online a nechám zaslat se vzkazem přímo domů nebo do práce. Oblíbila jsem si kvetinyonline.cz, kde mají například rozvoz květin po Praze do dvou hodin od objednání, takže to může být i velmi příjemný dárek na poslední chvíli. Ale využívám tuto možnost i pro členy rodiny a kamarádky bydlící mimo Prahu, tam mají také rychlé doručení.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*