Zapomeňte na poštu, pozvěte si kurýra

Jak to chodí s poštovními zásilkami, vám asi vyprávět nemusíme. Přibývá lidí, kteří mají s pošťáky špatnou zkušenost – například jim přijde balík a oni ani ve schránce nenaleznou upozornění, že se někdo pokusil jim ho doručit. To ale v současnou dobu není ten největší problém. Poštovní služby využívá opravdu mnoho soukromých osob, firem a e-shopů, což je v době před Vánoci značně problematické. Zásilky se zpožďují, a tak je lepší spolehnout se raději na alternativního dopravce.

Potřebujete poslat něco svému známému? Studuje vám dítě v Praze, něco důležitého si zapomnělo doma, a tak bude nejrychlejší mu to poslat? Budete zasílat věc na reklamaci? Ve všech těchto případech je vám k dispozici kurýrní služba.

Žádné chození na poštu

Kurýrní služba je skvělou volbou pro časově vytížené osoby. Vyplníte na webu formulář, kam a kdy si mají pro zásilku přijet, a oni se prostě dostaví. Nemusíte chodit nikam na poštu, a dokonce ani vypisovat podací lístek. Kurýrní služby mnohdy umožňují vytisknout si štítek ze zadaných údajů.

Mnohem kratší lhůty dodání

Jak by se vám líbilo, kdyby adresát dostal svůj balíček ještě tentýž den, co ho odešlete? Pokud pošlete zásilku ráno, je to skutečně možné. Kurýrní služby mají totiž dobře pokrytou celou republiku, a jelikož mají na starost méně balíčků, neztrácí čas jejich zdlouhavým tříděním. Také je daleko nižší pravděpodobnost, že balík ztratí, nebo ještě hůře poškodí.

Například IN TIME kurýrní služba Praha je schopná v případě služby Express ČR doručit balíček ještě tentýž den. V rámci Slovenska garantuje 23 (do některých míst 48) hodin. Do Anglie taktéž a do zbytku světa se zásilka dostane ve lhůtách 48-72 hodin. V ČR se přitom balíky rozváží i o víkendech.

A proč zvolit zrovna IN TIME? Kurýrních společností u nás působí více, tak si klidně srovnejte ceny. Nezapomeňte se ovšem dívat na doplňkové služby. IN TIME nabízí třeba službu Call back – oznámení toho, že byla zásilka včas a v pořádku doručena.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*