Zdají se vám koberce zašlé? Nechte je odborně vyčistit!

Dáváte v interiéru přednost kobercům namísto hladkých podlahových krytin? Líbí se vám vzhled koberců, jejich motivy, široká nabídka druhů a jejich příjemný pocit na dotek? I když je nabídka podlahových krytin opravdu velká, koberce jsou stále v kurzu. I když patří mezi nejoblíbenější, jsou také nejnáročnější na údržbu. Jejich krása může velmi rychle mizet, především znečištěním. Zdá se vám také, že vaše koberce ztrácí svůj původní šmrnc? Nechte je odborně vyčistit.

Spolupráce s profesionály zajistí výsledek, kterého byste jen těžko dosáhli!

Nechat si vyčistit koberce specializovanou firmou rozhodně není ostuda. Vlastními silami byste nikdy nedosáhli takového výsledku. Pro znečištění od skvrn se dají vyžít i různé čisticí prostředky nebo osvědčené tipy. 4 osvědčené tipy, jak se zbavit skvrn a kobercích, najdete zde. Běžné domácí vysavače odstraní jen povrchový prach a nečistoty. Nejvíce ale kobercům ubírá na kráse prach, který se usazuje do vláken. A s tím si už domácí vysavače neporadí. Naopak strojové čištění koberců pomocí profesionální techniky dokáže vyčistit vlákna koberců hloubkově. Uvidíte, že po provedení prací se vrátí kobercům jejich krása i původní barvy.

zenycz.cz_uklidplecity_cz_01

Kvalita strojů i zkušenosti obsluhy

U čištění koberců o výsledku rozhodují 2 faktory. Tím prvním je kvalita využívané techniky. Profesionální firma musí mít profesionální techniku, nikoliv běžně dostupné vysavače pro domácnost, ale speciální vysavače pro profesionální čištění. Nákupní cena takových vysavačů je i několik desítek tisíc. Velmi důležitá je i zkušenost personálu, který stroje obsluhuje. Každý koberec je jiný – má jiný materiál i stupeň znečištění. Podle zkušeností musí personál vyhodnotit, jaký způsob čištění bude nejlepší, aby byl výsledek dokonalý a zároveň nedošlo k poškození koberce.

zenycz.cz_uklidplecity_cz_02

Jen koberec nebo celou domácnost?

Většina úklidových společností se zaměřením na čištění koberců nabízí mnohem více, než jen čištění podlah. Součástí nabídky jsou komplexní úklidové služby v celé domácnosti. Mezi největší specialisty v oboru patří firma Úklid Plecitý. Je jen na vás, zda budete chtít jen pomoci s generálním úklidem (například po malování) nebo zda budete chtít pravidelný úklid celé domácnosti. Vše je na domluvě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*