Zima v mírném podnebném pásmu

Poloha naší země bohužel nenabízí přístup k moři. Na druhou stranu nás zase nespláchne tsunami. Také přestože máme překrásná sopečná pohoří, nehrozí tu aktivní vulkány. Předvídatelné bývají i větry vanoucí obvykle od západu, a pokud ne nebo překračují obvyklé rychlosti, ničivá tornáda jako v Americe to nebývají. Naopak zimy u nás předvídatelné nebývají. Snad kromě Vánoc, které statisticky významně bývají na blátě navzdory upřímnému přání nejen všech dětí. Zimy ve středozemí mírného podnebného pásma se vyznačují tím, že z pohledu konkrétních dní má počasí rozptyl od charakteru zim subtropických až po arktické.

Nikdy nevíme, co nás příští týden tohoto ročního období bude čekat. Předpokládat, že v některý týden v tomto ročním období bude výrazně větší pravděpodobnost sněhové pokrývky, než jiný, je meteorologicky nespolehlivé. Stejně tak, jako předvídat, kdy národ skolí zimní virózy, četné angíny nebo invaze blech a vší. Co naopak předpokládat lze takřka s jistotou, že pokud prostydneme a na zahřátí si mokří od sněhu místo suchých převleků dáme něco “na posilněnou”, sejme nás první virus, co okolo nás proletí.

Pokud máme obranyschopnost v pozoru, třeba i díky již velmi rozšířené a osvědčené přírodní enzymoterapii (u nás nejčastější lék Wobenzym), přežijeme leccos, ale pokud už ležíte v horečce nebo sípete a smrkáte, zkuste nasadit k léčbě i 2x denně 7 dražé léku Wobenzym pro urychlení hojení už napadených sliznic a pokračujte aspoň 10 týdnů, aby se vaše imunita vzpamatovala úplně! Enzymy působí spolehlivě i na otoky, eliminují záněty a zvyšují účinnost antibiotik! Více na www.wobenzym.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*