Zlaté šperky nikdy nezestárnou

Žádná žena se neobejde bez zlatých šperků, jako jsou prsteny, řetízky, náramky i přívěšky. Tento drahý kov prostě nikdy neomrzí. Už od pradávna se z něj vyráběly klenoty a dekorativní předměty. Zlato dokonce sloužilo jako platidlo, je chemicky odolné a měkké, proto je jako stvořené pro výrobu prstenů, náušnic i náramků. Zlaté šperky jsou populární mezi ženami i muži.

Zaměřte se na zlaté šperky

V dnešní době si můžete pořídit klenoty z nejrůznějších materiálů. Většina ozdobných předmětů je vyrobena z drahých kovů a kamenů. Za zmínku stojí také dekorativní kousky z bižuterie, skla. Zlaté šperky však nic nepředčí. Dříve se z nich vyráběly královské koruny, diadémy, brože, náhrdelníky. Dnešní ženy mají v lásce spíše prsteny, náušnice, řetízky kolem krku i na nohu. Ať už se rozhodnete pro žluté, bílé, červené i růžové provedení, vždy budete spokojeni. Muži preferují ozdoby v podobě prstenů, manžetových knoflíčků, sponek na kravatu.

red-1450056_1280

Bílé, žluté a červené zlato

Starší dámy dávají přednost žlutému zlatu, ale mladší generace nedají dopustit na prstýnky a náušnice z bílého zlata. Je to vlastně 75 % čistého zlata a 25 % slitiny niklu a zinku. Červené zlato má oproti žlutému jiný poměr stříbra a mědi. Je pouze na vás, pro jaký druh drahého kovu se rozhodnete. Zlaté šperky jsou vhodné pro obdarování nejbližších osob. Určitě potěší jako vánoční dárek, k narozeninám a výročí.

Pestrý výběr a kvalita na prvním místě

Hledáte dokonalý zlatý šperk pro svou manželku, dceru anebo maminku? Zamiřte na internetové stránky e-shopu Zlatnictví Kleopatra. Právě zde najdete bohatý sortiment, ve kterém nechybí brože, náramky, náušnice, pánské a dámské prsteny, přívěšky, řetízky, náhrdelníky i spony do kravaty. Pohodlně se usaďte a vybírejte zlaté šperky zahraniční i české výroby.

1 Comment

  1. Myslím, že zlatý šperk by měla vlastnit každá žena. Přesně, jak je v článku, zlato není jen zlaté, ale také bílé či růžové. Každá z nás si zaslouží hezký, kvalitní šperk, který nám bude navíc slušet 🙂

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*