Zrození

Jaro je doba zrození. Kromě prvních podbělů, prvosenek a mláďat ve volné přírodě i doma, přicházejí na svět i naše člověčí ratolesti, jen s tím rozdílem, že my lidé se neomezujeme jen na jaro.

Pro novopečené maminky, které předchozích devět měsíců nosily kromě sebe i řádně rostoucího potomka, je v lepším případě jen úsměvné, když si ostatní stěžují na jarní únavu, tíhu a vyčerpání ze zimy.

To všechno mají za sebou taky, k tomu těhotenství, finančně výdělečnou činnost, péči o domácnost a často i o dříve narozené děti a… teď ještě o nové miminko. Samy jsou po porodu, což je kapitola sama pro sebe. Ty šťastnější mají možnost spolehnout se na pomoc od manželů, babiček nebo kamarádek, některé jsou ale na všechno takřka samy.

Pokud patříte mezi ty, kteří se chystají do porodnice nějaké mamince pomoct a ulevit, přineste jí do porodnice kromě květin, dobrého jídla a vlídné podpory i enzymovou kúru, která jí pomůže s rychlejším hojením porodních cest či jizev po sekci. Cíleně vybrané enzymy v léku Wobenzym uleví od poporodních bolestí i otoků a nastartují přirozenou imunitu těla po velké fyzické i psychické zátěži. První dávka léku Wobenzym se doporučuje s první pevnou stravou po porodu. Více na www.wobenzym.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*