Kam schovávat kosmetiku? Přece do toaletního stolku

Máte hromadu dekorativní kosmetiky, vlasových doplňků, krémů i dalších holčičích nezbytností a vašemu protějšku už vadí, že jsou zarovnané všechny poličky v koupelně? Tak mu poraďte, jak tento problém vyřešit. Ať vám do ložnice pořídí toaletní stolek!

Myslíte, že toaletní stolky se zrcadlem patří jen do princeznovských komnat? Jste na omylu. Čím dál častěji se objevují také v českých domácnostech. Hodí se do ložnice i dětského pokoje malé slečny. Místo si na něj určitě najdete i vy.

Vyberte si model s šuplíky a poličkami

Toaletní stolek může být skromnější, ale i propracovanější. Chcete-li si ho pořídit zejména kvůli ukládání kosmetických potřeb, hledejte modely s šuplíky a poličkami. Lepší jsou uzavíratelné poličky, protože v těch můžete mít nepořádek, aniž by byl vidět. Nejčastěji používanou kosmetiku si necháte vystavenou nahoře na desce stolku a zbytek prostě schováte. Vaše drahá polovička si pak ani nemusí všimnout, že už máte další nový parfém nebo rtěnku.

Nezapomeňte na zrcadlo

Každopádně si pořiďte toaletní stolek se zrcadlem. Bez zrcadla by posloužil opravdu jen k uskladnění kosmetiky, moc byste se před ním nenamalovala. Také pamatujte na taburet či nějakou jinou židličku s polstrováním, ať se vám příjemně sedí. Na škodu není ani dobré osvětlení, které může být přímo zabudované ve stolku.

Vyberte si podle vlastních představ

Toaletní stolek je potřeba sladit s ostatním nábytkem v místnosti. Koupili jste si nedávno šatní skříně s posuvnými dveřmi v dekoru světlého dubu sonoma? Kupte si toaletku v úplně stejném odstínu. Najdete moderní minimalistické modely, ale i vintage stolky. Prohlédněte si třeba nabídku Dona-shop.cz.

Nezapomeňte, že toaletní stolek není jen obyčejným kusem nábytku. Bude to váš osobní kousek, vaše malé království, kde můžete být sama sebou a užívat si chvilky věnované péči o svůj zevnějšek.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*