Máte doma čerstvého maturanta? Darujte mu zlatý prsten nebo řetízek

Významná životní událost si zaslouží netypický dárek větší hodnoty. Pro někoho má velkou hodnotu kniha, vstupenka na koncert zahraniční kapely, hudební nástroj, letenka do zahraničí, předplatné časopisu – to je samozřejmé. Ale i šperk z cenného kovu může pro obdarovaného znamenat určitou připomínku zdolání životní překážky, překonání osudového milníku, dobytí pomyslného Severního pólu. Jste-li rodiče potomka, jemuž se podařil husarský kousek v podobě maturity, promoce, získání stipendia na prestižní univerzitě, připomeňte mu tento významný krok jedinečným dárkem. Může jím být šperk jako například pánský prsten ze čtrnáctikarátového zlata, řetízek nebo přívěšek s vygravírovaným datem významného jubilea.

Vyberte vhodné řetízky s přívěšky, prstýnky a náušnicemi přesně podle svého vkusu

Pro dívky, kterým se povedlo překonat podobný životní milník, se jako dárek s přidanou hodnotou hodí rovněž klenot z drahého kovu. Ovšem pro prarodiče, rodiče či nejbližší přátele bývá volba vhodného šperku asi jednodušší než v případě shánění klenotu pro chlapce. Dívkám imponují prstýnky, náramky, řetízky, náušnice i přívěšky. Stačí se jen zorientovat v nabídce a zvolit střízlivější model nebo zdobený typ šperku. Drahé kameny mohou vkusně doplnit jak přívěšky, tak prstýnky. Pro vyvážení opravdu skvělého studijního výsledku mohou rodiče investovat i do celé sady klenotů.

Zlaté přívěšky a šperky z drahých kovů jsou celoživotní pojistkou do budoucnosti

Ačkoliv by se mohlo zdát, že sada obsahující zlaté přívěšky na řetízku, prstýnek, náušnice a náramek zruinuje rodinnou pokladnici, opak je pravdou. Výběr vkusných souprav klenotů pro dívky, zralé ženy i dámy v letech je natolik pestrý, že si vyberou všechny kategorie kupujících. Nezapomeňte, že investice do soupravy zlatých šperků je celoživotním vkladem. Zlato a další drahé kovy nikdy neztratí na své hodnotě a jejich majitelé je budou mít navždy ve své šperkovnici i jako pojistku do budoucnosti.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*