Ohrádka pro štěňata mě nadchla svým všestranným využitím

Letos v létě tomu bude rok, co světlo světa spatřil můj úplně první psí vrh v životě, který stál za zrodem mé úžasné chovatelské stanice. Má láska ke psům mě totiž před několika lety přivedla na myšlenku, že bych mohla pejsky sama chovat a také být u toho, když se zrodí nová generace Bernských honičů, tedy pejsků, které hojně využívají nejen myslivci pro své lovy. Se štěněčími přírůstky ovšem přišla nejen bezbožná euforie, nýbrž i starosti o to, kam ty malé nezbedníky umístit. Kamarádka, která má již s chovatelstvím psům mnohaleté zkušenosti mi poradila, že nejlepší volbou pro pejsky, je ohrádka pro štěňata, která je kromě jiného i přenosná a pro pejsky naprosto bezpečná.

Ohrádka pro štěňata je skutečně k nezaplacení

Nevím, co bych si vůbec bez ohrádky pro štěňata počala. Ohrádka pro štěňata má totiž zip, díky kterému se rychle dostanu dovnitř i ven. Můžu tak být těmto malým neposedům neustále nablízku. Je rovněž i snadno omyvatelná, bez čehož bych se u štěněčí ohrádky samozřejmě nemohla obejít. Až mí svěřenci trochu povyrostou, můžu navíc tuto praktickou ohrádku využít rovněž i jako výběh, ze kterého v případě potřeby udělám nedobytnou hradbu. Ohrádku si tak nemohu vynachválit po všech směrech a opravdu netuším, co bych bez ní dělala s pěti rozdováděnými štěňátky.

Mohu jí nosit i na výstavy psů

Zabývám se chovem takzvaných papírových psů. Abych je ovšem mohla takzvaně „uchovnit“ je třeba s nimi absolvovat hned několik psích výstav, které probíhají vždy na jiném místě a někdy i několik set kilometrů od mého domova. Díky tomu má pro mě ohrádka pro štěňata daleko větší význam a to zejména z toho důvodu, že když probíhají štěněčí výstavy, mohu své malé drobečky umístit do této praktické a transparentní ohrádky a nemusím se tak obávat o jejich bezpečnost a hlavně mám, alespoň na pár hodin, volné ruce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*