Připravte se na léto!

Zdroj: www.vyprodej-slevy.cz

Teplé prázdninové dny se kvapem blíží. Spousta z nás nedočkavě pokukuje po momentu, kdy schováme teplé svetry na dno skříně a místo nich vytáhneme lehké letní sukně, šaty a tílka. Jenže občas jako by přes zimu zavítal do skříně šotek – polovina věcí je vám malá a ta druhá se záhadně ztratila. Zjistíte to většinou ve chvíli, kdy se chcete letně vymódit a místo parádění vám nezbyde než smutně konstatovat, že opět nemáte co na sebe… Pojďte to tuto sezónu změnit a zpestřete svůj šatník originální španělskou módou!

729593
Zdroj: www.vyprodej-slevy.cz

Čím delší, tím lépe

Vsaďte třeba na trend posledních let – maxisukně! I když jste zarytá milovnice kalhot, vyplatí se dát jim šanci. Jsou totiž úžasně pohodlné (ideální kousek na celodenní lenošení na pláži), zároveň sexy (někdy se zkrátka vyplatí neukazovat úplně všechno) a dají se kombinovat prakticky s čímkoliv. Například černou maxisukni můžete doplnit tílkem a vydat se jen tak bloumat letním dnem, nebo si k ní obléct halenku a blejzr – a hned můžete vyrazit na večeři do restaurace.

Zdroj: www.vyprodej-slevy.cz
Zdroj: www.vyprodej-slevy.cz

Vsaďte na barvy

Dalším žhavým trendem posledních let je tzv. color-blocking – kombinování navzájem kontrastních barevných ploch. Tento styl je úžasně kreativní a nabízí neuvěřitelné množství kombinací. Ať už to bude halenka a sukně, šaty a šperky nebo třeba kontrastně barevná kabelka, fantazii se zkrátka meze nekladou.

Jasné barvy se navíc k létu hodí jako nic jiného. Barevnou španělskou módou zaručeně zaženete poslední chladné dny a skvěle se připravíte na prázdniny.

Za rozumnou cenu

Je dobře známo, že kráse musíme přinášet oběti, nejčastěji v podobě obsahu naší peněženky. Proč ovšem platit víc, než musíte? V jarním období se obchody předhání v tom, který nabídne lákavější slevu. Pořiďte si například španělskou módu s 50% slevou. Máte na výběr ze stovek originálních kousků – stačí si jen vybrat ten svůj!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*