Stěhování svépomocí se už nenosí. Profesionálové vás přestěhují levně

Stěhujete se? Najměte si zkušené stěhováky a stěhování může být hračka. Pokud nechcete radost z nového bydlení proměnit na stres, rozhodně se nepouštějte do této akce svépomocí.

Vím to z vlastní zkušenosti. Zorganizovaná parta kamarádů na výpomoc, auto s vozíkem, vše nachystáno, abych se v sobotu vystěhovala, protože v neděli se do mého starého bytu stěhují noví nájemníci. Je sobota odpoledne a já sháním stěhováky. Protože auto se porouchalo a kamarádi ještě nevystřízlivěli z páteční akce. Tak takto by stěhování rozhodně nemělo vypadat.

Najměte si skutečné profíky

Kvalitní stěhovací služby jsou k nezaplacení. A přitom nemusí být ani drahé. Firma Pražské stěhovací služby vás přestěhuje nejen po Praze, ale kdekoliv v České republice nebo po Evropě. Nezáleží na tom, jestli stěhujete byt, vilu nebo firmu. Jako profesionálové jsou v PSS připraveni skutečně na všechny eventuality.

Stěhování i zcela na klíč

Při stěhování bytů nemusíte nic chystat předem. Stěhováci z PSS nabízí stěhování na klíč. Od rozebrání nábytku, bezpečného uložení předmětů do krabic až po vynesení všech stěhovaných věcí a opětovné složení nábytku.

Potřebujete objekt pouze vyklidit a zlikvidovat starý nábytek? I to patří k běžným službám PSS. Firma odveze vše nepotřebné do vámi nasmlouvaného sběrného dvora.

Stěhování levně a kvalitně nabízí PSS i pro firmy. Ty bude určitě zajímat, že celý proces stěhování má firma pojištěn až do výše 5 milionů korun.

Když potřebujete něco speciálního

Mnohdy zákazníci poptávají speciální stěhovací služby. Jedná se obvykle o stěhování těžkých břemen – například kamen nebo klavíru. Často do vyšších pater bez výtahu. Stejně tak může jít o stěhování uměleckých děl – buďto nadrozměrných, nebo vzácných, která potřebují speciální zacházení. Firma nezklame ani v tomto případě. Profesionální a přitom levné stěhování – to je Pražská stěhovací služba.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*