Úklid bytových domů v rukou profesionálů

V dnešní uspěchané době nemají lidé čas na úklid domácností, natožpak společných bytových prostor. Pokud nezajistí majitel rezidence pravidelné provádění pořádku, brzy se setká s nespokojeností obyvatel bytů, protože každý si přeje žít v čistotě. Pakliže nezvládáte úklid vlastními silami, je čas povolat profesionální tým, který uskuteční perfektní úklid domu.

Společné prostory jako ze škatulky

Ať je léto nebo zima, úklidu bytových domů je nutno obětovat spoustu času a námahy. Každý týden musíte zametat a mýt schody, podesty a chodby ve všech patrech. Nesmíte zapomenout na udržování čistoty v suterénu. Za zmínku stojí také setření okenních parapetů od prachu, setření zábradlí, oboustranné mytí vchodových dveří a rámů, vyleštění skel, zametání a vytření podlahy ve výtahu, čištění zrcadla a skel ve výtahu, vynesení reklamních letáků, zametání vstupních rohoží a venkovního chodníku.

Podlaha, okna i dveře potřebují péči

Výčet pravidelně opakujících se prací je pouze orientační. Jednou za půl roku byste měli umýt okna, rámy a parapety společných prostor, umýt hasičské hydranty, veřejné osvětlení a radiátory. Zimní údržba obnáší odklízení sněhu, odstranění náledí i posyp chodníků. V létě je nutné posekat trávník a vykonat zahradnické práce. Společnost Remiáš Global Services s.r.o. provádí pravidelné úklidy bytových domů po celé ČR a čištění sedaček v Brně. Vše rychle a pečlivě.

Čištění sedaček a čalounění

Nechce se vám do neoblíbeného čištění sedaček? Už nemusíte. Firma Remiáš Global Services s.r.o. se zabývá také touto neoblíbenou činností. Čištění sedacích souprav v Brně je vykonáváno profesionálně za pomoci moderních přístrojů. Spolehlivý způsob čištění sedaček, čalounění, křesel, židlí i taburetů si rychle oblíbíte. Konečně vám zbude více času na vaše koníčky a rodinu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*