Vaše nová adresa – Na Vackově

Když půjdete v Praze podél ulice Malešická v městské části Horní Žižkov, narazíte na novou výstavbu pěti obytných budov. Pro toho, kdo hledá příjemné a klidné bydlení v metropoli, je to zajisté dobrá zpráva, protože bydlet ve velkém městě znamená se nezříci všeho, co k současnému životu patří. Každý netouží žít stranou od lidí na samotě, nýbrž naopak ke svému životu potřebuje ruch města a tep jeho ulic.

Atraktivní prostředí na Vackově

Horní Žižkov se pomalu a jistě mění v moderní centrum s rezidenční i obchodní čtvrtí. Nároky současného obyvatele města jsou stále vyšší, čemuž odpovídá i standard bytů. Jedná se vesměs o moderně pojaté prostory, jež respektují aktuální trendy. K tomu samozřejmě patří kvalitní materiály, zajímavě řešená dispozice bytů a hlavně dostatek prostoru. Ten pomáhají rozšiřovat přilehlé venkovní terasy, lodžie nebo balkóny. Slouží pro relaxaci a současně působí i jako zdroj přirozeného světla. Díky nim je bydlení v Praze na Žižkově prosvětlené, a působí tak velmi příjemným dojmem.

Výhodou této části Žižkova je blízkost přírodních lokalit, kam je možné vyrazit za sportem nebo turistikou – Vítkov, sady na Krejcárku nebo Parukářka. I milovníci společenského života, restaurací a hospůdek si přijdou na své, a to ve východní části Vinohrad. V sousedství Vackova lze najít spoustu už legendárních míst, jež jsou s Prahou neodmyslitelně spojené.

Moderní byty s terasami, balkóny či lodžiemi

Při hledání toho pravého bydlení, určitě procházíte nabídky developerských společností. Zaujmout by vás ovšem mohl i prodej bytů Praha 3 s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Vybrat si mezi nimi může jak samostatně žijící osoba, stejně jako pro početná rodina s dětmi.

Zvláště pro ně budou vhodné venkovní bytové prostory na terase, kde si malí caparti mohou hrát a jejich rodiče vypít svůj odpolední šálek kávy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*