Vybíráme vánoční dárek pro muže

Vánoce přinášejí spoustu radosti i starosti s nákupem dárků. Trápíte se s dárkem pro svého přítele, manžela nebo bratra? Nikdy neurazí elektronika všeho druhu stejně jako věci k počítači (designová myš, programovatelná klávesnice, webkamera , USB) nebo sluchátka a reproduktory, případně příslušenství k mobilnímu telefonu (hands-free, kryt na telefon). Pánové zajisté ocení i navigaci do auta nebo turistickou GPS, tablet či čtečku knih. K typickým vánočním dárkům patří oblečení a doplňky – košile, luxusní kravata, šála nebo kožené rukavice, praktická peněženka, nový kožený pásek nebo manžetové knoflíčky. Sportovní nadšenci uvítají sportovní vybavení, mnohé potěší registrace na půlmaraton nebo jiný závod. Tutovka v nouzi – kosmetický balíček nebo parfém. Řešíme dárky i podle zálib – nové nářadí do dílny, dobrou knihu, hudební CD, předplatné časopisu, lístek na koncert nebo do divadla, je vhodná i láhev drahého alkoholu v pěkné láhvi se skleničkami.

Pro děti a manžela – stolní fotbal

Vánoce nabízejí nejen rodinnou pohodu, ale také několik dnů volna. A tady vyhrává jednoznačně stolní fotbal, kterou si s radostí zahraje celá rodina včetně vašich přátel. Na co koukáme při výběru fotbálku? Zajímají nás rozměry. Je nutné zvolit vhodnou velikost, aby hra bavila. Určujícím faktorem je velikost prostoru, kde bude fotbálek umístěn, počet a věk hráčů. Materiál – přírodní dřevo, DSP, MDF i překližka je považována vhodná pro výrobu těla hracího stolu. Povrch stolu – nesmí se na něm objevovat nerovnosti. Tyče – pro děti jsou bezpečnější teleskopické. Rukojeti – používá se plast, dřevo nebo guma v různých formách. Fotbalisté mívají i podobu hráčů. S kvalitními figurkami se dají dělat speciální triky v průběhu hry. A nakonec se snažíme o dostatečnou zásobu míčků.

Tip na eshop kde to žije

Spoustu objednávek denně vyřídí v internetovém obchodě t-zbozi.cz, ověnčeného zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Zde můžete vyřešit všechny dárky na Vánoce. Nechybí stolní fotbálky, sportovní potřeby, potřeby do bytu a kuchyně, na zahradu a tak bychom mohli pokračovat. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!

Tak šťastnou ruku při výběru a ať dárek potěší.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*