Vyžeňte ze sexu rutinu a nudu! Poradíme vám jak!

Největším zabijákem sexu je spolu s malými dětmi rutina a nuda. Zbavit se jí přitom není tak těžké, jak se na první pohled může zdát. 
Jedním z nejlepších sexubudičů je, jak je známo, vášeň. Ta se nás drží především v začátku vztahu, kdy se naše myšlenky točí jenom kolem našeho vyvoleného (či vyvolené) a dali bychom cokoliv za to, abychom s dotyčným (či dotyčnou) trávili každou volnou chvilku.

Celý den v posteli

Ideálně pod peřinami. V ní pak dokážeme klidně strávit i celý den. Sex nás baví a jsme v něm vynalézaví. A svému protějšku jsme ochotni (a ochotny) udělat doslova vše, co mu na očích (i jiných tělesných partiích) vidíme. Jsme doslova opilí láskou. Poznáváte se?

Milostný vztah na vrcholu

Milostný vztah je v té době většinou na vrcholu. Délka jeho trvání (toho vrcholu) je bohužel individuální. Někomu vydrž měsíc, jinému rok, dva a jsou známy i případy, kdy páry v tomto euforickém stavu setrvaly. Já osobně takový pár tedy neznám, ale prý existují.

Jak vrátit sexu šťávu

Ti ostatní, pokud se o potěšení ze sexu nechtějí definitivně připravit, si musí poradit jinak. Někteří tento problém, za který většinou může již zmíněná rutina a nuda, řeší výměnou partnerů. Stávají se promiskuitními, což s sebou samozřejmě nese jistá rizika. Vrátit sexu šťávu však jde i jinými způsoby. Jaksepatří navnadit k erotickým hrátkám dokážou i správně zvolené erotické hračky.

Začínejte nenásilně!

Pokud jste v tomto smyslu nováčky, začínejte nenásilně. Nejdříve zkuste svou partnerku třeba jen přivázat k posteli šátkem na ruce. Omezení v pohybu spoustu žen vzrušuje. Další aktivita ovšem bude muset být na vás. Příště místo šátku použijte k tomu určená pouta na ruce, ať již kožená, plyšová, nebo kovová. Později můžete použít škrabošku na část nebo přímo celý obličej.

Korzet a podvazkový pás

Muže stoprocentně navnadí svůdné erotické prádlo včetně korzetu a podvazkového pasu. A nezapomeňte na lodičky na vysokém podpatku nebo přímo kozačky. Bičík si raději nechte na později.

Vyzkoušejte erotickou masáž

Hotové divy dokáže i dobře provedená erotická masáž. Stimulací správných míst muže přivedete do hotové extáze. Pokud jste erotickou masáž nikdy neprováděli, inspirujte se na internetu. Nespočet inspirativních videí najdete například na kanálu YouTube. Dozvíte se z nich, na jaká místa se s jakou intenzitou zaměřit. Spoustu inspirace nabízí ale i internetový sexhop ruzovyslon.cz. Vaší pozornosti by neměla ujít především záložka magazín s řadou článků na různá témata.

Nalaďte i sebe

Víte, co se říká? Že gentlemana nejvíce vzruší spokojená žena. To znamená, že muži se sex bude líbit, pokud se líbit bude vám. Je to tedy víceméně oboustranná záležitost. Nesnažte se proto jen dávat, ale zaměřte se i na sebe. Svěřte se svému partnerovi se svými tužbami a sny. A snažte se je společně realizovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*